KONST / Litografier / Färglitografi 16164234
*
nr 1616 4234
Pontus Carle
(f. 1955), Sverige
Signerad, numrerad 33/48, daterad -01. Färglitografi. Bladets mått: 64x49 cm, yttermått inklusive ram: 78x61 cm
Pontus Carle, född 1955 i Lund, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2024
kl 18:03:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/4 20:10:02
1
500 kr
28/4 20:33:42
2
500 kr
28/4 20:33:42
1
500 kr (Budbetjänt)
28/4 20:37:50
2
900 kr
29/4 17:55:25
3
700 kr
29/4 17:55:25
2
800 kr (Budbetjänt)
29/4 17:55:33
3
900 kr
29/4 17:55:33
2
900 kr (Budbetjänt)
29/4 17:55:43
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pontus carle svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:15
*
Pontus Carle
Pontus Carle, född 1955 i Lund, svensk målare och grafiker.
Läs om budbetjänten
nr 1616 4234
Pontus Carle
(f. 1955), Sverige
Signerad, numrerad 33/48, daterad -01. Färglitografi. Bladets mått: 64x49 cm, yttermått inklusive ram: 78x61 cm
Pontus Carle, född 1955 i Lund, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/4 20:10:02 | 1 | 500 kr |
28/4 20:33:42 | 2 | 500 kr |
28/4 20:33:42 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
28/4 20:37:50 | 2 | 900 kr |
29/4 17:55:25 | 3 | 700 kr |
29/4 17:55:25 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
29/4 17:55:33 | 3 | 900 kr |
29/4 17:55:33 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
29/4 17:55:43 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pontus carle svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:15